S.S.S

S.S.S #1

Vermiş olduğunuz tüm siparişler de(100 adet, 200 adet, 800 adet vs.) hepsinde kargo ücretsizdir. Site üzerinde belirtilen fiyat veya net tutar dışında ek bir ödeme alınmaz.

1-) KAPIDA ÖDEME: Siparişiniz adresinize geldiği zaman ödeme yapabilirsiniz fakat SADECE NAKİT OLARAK ödeme yapılabilir; kredi kartı vesaire ile ödeme yapılamaz.

2-) HAVALE / EFT; Davetiye çalışmanız hazırlandıktan sonra ve onay alındığı zaman ödemenizi *direk EFT olarak* yapabilirsiniz.

3-) KREDİ KARTI ÖDEMESİ: Size vermiş olduğumuz, site üzerinden 12’aya varan taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Fakat vade farkı uygulanmaktadır ödeme sağlayıcısı tarafından.

Davetiyeleriniz kargoya verildikten sonra, size özel olarak hazırlanmış bir takip no ve kargonuzun ulaşacağı şubenin adı, telefon ve adres bilgilerini tarafınıza ulaştıralacaktır.

Tüm ürünlerin alt kısmında ADET SEÇİN: kısmı bulunmaktadır, oradan bir adet seçip; otomatik oluşturulan fiyat ile otomatik fiyat alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Evet, hatta bunun aksi mümkün değildir ?, siz siparişi verdikten hemen sonra Grafikerlerimiz sizin seçtiğiniz ürünü, sizin bilgilerinizle tasarlayarak mailinize bir resim dosyası atarlar. Siz bilgilerinizi ve tasarımı kontrol edip onayladıktan sonra davetiyeniz baskıya alınır.

S.S.S #2

Sezon yoğunluğa göre özel modeller tasarlayabiliriz veya var olan modellerimizin üstün deki baskı rengini değiştirebiliriz.

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünü SİPARİŞ VER butonuna basarak dolduracağınız formun akabinde, yaklaşık 1 saat içerisinde sizlere davetiye tasarımını mail olarak atacağız. Attığımız tasarımı onayladıktan sonraki 1 iş günü içerisinde davetiyelerinizi kargoya teslim ediyoruz.

Evet sitemizden veya kendinizin belirleyeceği herhangi bir davetiye sözünü yazdırabilirsiniz, beğendiğiniz davetiyenin üzerindeki davetiye sözüne bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Ürünlerimizde kullanılan kağıtların tamamı davetiye baskısına uygun yüksek gramajlı kağıtlardır. Basit A4 kağıdı tarzında kağıtlar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Tabi ki, davetiyenize neyi yazdırıp neyi yazdırmayacağınız tamamen sizin taktirinizdedir. Anne Baba adları, soy isimler, kına, düğün, alay ya da yöreye göre değişebilen tüm bilgileri yazdırıp yazdırmamak tamamen sizin kararınız.

Scroll To Top

Alışveriş Sepetim

Close

Sepetiniz boş :(

Şimdi Alışveriş Yap

Kayıt Ol